İZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET OKULLARI

MEZUNLAR DERNEĞİ

Yönetim

 

CEM MUTLU
İzmir Özel Tevfik Fikret Okulları Mezunlar Derneği Başkanı – Yönetim Kurulu Üyesi

1986 İzmir doğumlu.
2004 senesinde İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden, 2011 senesinde İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya İletişim Bölümü’nden mezun oldu.
Mutlu Çikolata firma sahibidir.
2015 senesinde www.mutlucikolata.com sitesi kurulmuştur.

 

NAZLI MERVE KARADENİZ
İzmir Özel Tevfik Fikret Okulları Mezunlar Derneği Başkan Yardımcısı – Yönetim Kurulu Üyesi

1985 İzmir doğumlu.
2003 senesinde İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden, 2008 senesinde İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu.
Aynı sene, halen hizmet vermeye devam ettiği Pagasist Turizm ve Acil Yardım Hizmetleri Ltd. Şti.’nde uluslararası hasar temsilcisi olarak iş hayatına başladı.
Lisanlı voleybol oyuncusudur.
2013 senesinden bu yana Fransızca Yeminli Tercüman olarak da hizmet vermektedir.

 

ASİL TÜRKOĞLU
İzmir Özel Tevfik Fikret Okulları Mezunlar Derneği Genel Sekreteri – Yönetim Kurulu Üyesi

1986 İzmir doğumlu.
2004 senesinde İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden mezun olmuştur. Ortaokul ve lise hayatı boyunca lisanslı olarak voleybol oynamıştır ve takımla birlikte şampiyonlukları bulunmaktadır.
2004 yılında girdiği İzmir Ekonomi Üniversitesi Lojistik Yönetimi’ni 2008 senesinde bırakıp, 2009 senesinde İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümü’ne girip, 2013 senesinde bu bölümden mezun olmuştur.
Farkı alanlardaki iş tecrübelerinden sonra, 2015 senesin itibariyle VOSMER Otomotiv A.Ş.’de pazarlama sorumlusu olarak iş hayatına devam etmektedir.

 

A.HAŞMET YETKİNOĞLU
İzmir Özel Tevfik Fikret Okulları Mezunlar Derneği Saymanı – Yönetim Kurulu Üyesi

1986 İzmir doğumlu.
2004 senesinde İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden, 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümü’nden mezun oldu.
Ortaokul ve lise hayatı boyunca lisanslı olarak voleybol oynamıştır ve takımla birlikte şampiyonlukları bulunmaktadır.
4 sene farklı sigorta şirketlerinde çalıştıktan sonra, son olarak özel bir şirkette uzman olarak iş hayatına devam etmektedir.

 

MEHMET UĞUR TENDİK
İzmir Özel Tevfik Fikret Okulları Mezunlar Derneği Kurucu Üyesi – Yönetim Kurulu Üyesi

1976 İzmir doğumlu.
1995 senesinde İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden, 2000 senesinde Bursa Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel ilişkiler Bölümü’nden mezun oldu.
2004 senesinde  Sigorta acenteliği hizmeti veren M.U.T Sigorta aracılık Hizmetleri Firmasını kurdu, halen bu firma da Sigorta aracılık hizmetleri  vermeye devam etmektedir. Lise hayatında Okul takımı ve İzmir Spor da lisanslı voleybol oynadıktan sonra üç sene T.F.L Altekma Spor kulübünde çeşitli liglerde voleybol oynamış ve takım kaptanlığı görevini üslenmiştir.  Altı senedir de T.F.L. Altekma spor kulübünde yönetici olarak faaliyet göstermektedir.

 

NEZİHE ATAY İKİER
İzmir Özel Tevfik Fikret Okulları Mezunlar Derneği Kurucu Üyesi – Yönetim Kurulu Üyesi

1985 İzmir doğumlu.
2004 senesinde İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden, 2009 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nden mezun oldu.
4 sene özel bir okulda Halkla İlişkiler sorumlusu olarak çalıştıktan sonra, 2014 öğretim yılından bu yana mezun olduğu okulda iş hayatına devam etmektedir.

 

SELİN NEVŞEHİRLİ
İzmir Özel Tevfik Fikret Okulları Mezunlar Derneği Kurucu Üyesi – Yönetim Kurulu Üyesi

1989 İzmir doğumlu.
2007 senesinde İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden, 2012 senesinde Hacettepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü’nden mezun oldu.
Ortaokul ve lise hayatı boyunca lisanslı olarak voleybol oynamıştır.
Özel Gazi Hastenesi’nde yabancı hasta departmanı ve anlaşmalı kurumlarda çalışmaktadır.

 

SİBEL DURMUŞ
İzmir Özel Tevfik Fikret Okulları Mezunlar Derneği Kurucu Üyesi – Yönetim Kurulu Üyesi

1988 Paris doğumlu.
2005 senesinde İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden, 2010 senesinde Bilkent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu.
Ortaokul ve lise hayatı boyunca lisanslı olarak voleybol oynamıştır.
2010 senesinden beri yüzey hazırlama ve yüzey kaplama yöntemleriyle ilgili sektöre çözüm üretmek amacıyla kurulan ALTEKMA A.Ş. firmasında hem yönetim kurulu üyesi hem de Ege Bölge sorumlusu olarak çalışmaktadır.

 

YASEMİN YOKET
İzmir Özel Tevfik Fikret Okulları Mezunlar Derneği Kurucu Üyesi – Yönetim Kurulu Üyesi

1986 izmir doğumlu.
2004 senesinde İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden, 2009 senesinde Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.
Yaşar Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisans programının Ticaret Hukuku dalında başladığı yüksek lisans eğitimi halen Fikri Mülkiyet Hakları üzerine yürüttüğü tez çalışmasıyla devam etmektedir.
2010 senesinden bu yana ortağı olduğu G-Y Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda avukatlık mesleği ile birlkte, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı Fikri ve Sınai Haklar Soruşturma Bürosu’nda aktif olarak bilirkişilik, İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Endüstriyel Tasarım Bölümü’nde öğretim görevlisi ve İzmir Adalet Komisyonu’na kayıtlı yeminli bilirkişilik görevlerini sürdürmektedir.
İzmir Barosu Dergisi’nde yayınlanmış “Genel İşlem Şartlarının Yorum Yolu ile Denetimi” isimli makalesi bulunmaktadır.